O nas

Nazwę biura zaczerpnęliśmy z łacińskiego APRICOR * co znaczy wygrzewać się na słońcu.{*apricor , , - łac. wygrzewać się na słońcu (Czasownik semideponentia: k. I, brak perfectum )}

Biuro APRICOR jest własnością firmy prowadzącej nieprzerwaną działalność od 1990r.

Misją Biura Podróży APRICOR jest pomoc w podróżowaniu. Naszą pasją jest podróżowanie i tą pasją chcielibyśmy zarażać naszych klientów pomagając Państwu w poszukiwaniach słońca, poznawaniu nowych miejsc, kultur, ludzi i zwyczajów.

Kluczową rolę w naszej strategii ma satysfakcja klienta i dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi i największymi touroperatorami, którzy gwarantują naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

Poza bezpośrednia obsługą w naszych biurach w Chrzanowie i Libiążu oddajemy do Państwa dyspozycji zaawansowaną wyszukiwarkę ofert turystycznych dostępną pod adresem  www.apricor.pl i www.apricor.com.pl oraz narzędzia rezerwacji rejsów wycieczkowych, biletów autokarowych, hoteli i samochodów. Wszystkie te narzędzia mają umożliwić Państwu trafny wybór ofert turystycznych oraz umożliwić samodzielne zaplanowanie podróży czy spędzenie wolnego czasu w najbardziej optymalny sposób. Zapewniamy Państwu możliwość wyboru spośród tysięcy ofert zorganizowanego wypoczynku, hoteli, ofert wynajmu samochodów czy tez połączeń lotniczych i autokarowych na całym świecie. Za pośrednictwem naszego portalu możecie Państwo samodzielnie wykupić ubezpieczenie Euro26, ubezpieczenia podróży zagranicznych, w towarzystwach Signal-Iduna, Europejskie, TU Europa S.A., Generali SA.

Zespół doradców pomoże Państwu w przypadku wszelkich wątpliwości, udzieli informacji praktycznych dotyczących wyjazdu w różne rejony świata, a także w razie potrzeby przeprowadzi bezpiecznie przez cały proces rezerwacji i ubezpieczenia.

Mamy nadzieję, że nasz portal oraz opieka konsultantów pomoże Państwu efektywnie zarządzać planami wakacyjnymi, oraz zachęci do powrotu do nas w przyszłości.

Nasz portal oferuje Państwu możliwość rezerwacji on-line 24 h na dobę. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku od godziny 09:00 do 18:00 Zapraszamy także do biur stacjonarnych w Chrzanowie Rynek 4 oraz Libiążu ul. Wojska Polskiego 1B od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, a także w sobotę od godz 9:00 do 13:00.

Życzymy udanych wakacji.

Zespół Biura Podróży „APRICOR”

  *apricor , , - łac. wygrzewać się na słońcu (Czasownik semideponentia: k. I, brak perfectum )

 
Organizatorzy.
Lista organizatorów.